Monthly Archives: Ocak 2016

31Oca/16

Kamyonet nakliye

kamyonet-nakliye

kamyonet-nakliye

Kiralık Kamyonet
İstanbul firmalarının uyguladığı ve firma olarak bir adım öne çıkarak Kiralık Kamyonet hizmeti sunmaktayız, Sadece sürücü ve araç gönderimi yapılarak paketleme personel işçiliği olaman ucuz kamyonet nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Neden sürücü gönderiyoruz diye soru sorarsanız.? Şehir içi ticari araçların kullanımı için gerekli belgelerin olması gerekmektedir, Src, ehliyet ve büyük araç kullanım tecrübesi gerekmektedir.

Acil Nakliyat
Acil nakliyat lazım sorusuna en iyi cevap arama motorlarında ilçe bazında arama yapılması önem taşımakta, Nedenleri istanbul şehrinde trafik yoğunluğu ulaşım konusunda uzun süre trafikte kalınarak istenilen sürede Acil Nakliye süresini geçmektedir. Anadolu yakası şubelerimiz ve araç garaj noktalarımız sayesinde talep edilen anlık ve rezervasyonlu nakliyat taleplerine tek elden en kısa sürede cevap veriyor müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Parça Nakliye
İstanbul içi Nakliye konusunda öğrenci ve bekar tek yaşayan müşterilerimiz bizi tercih ederek bir parça, tek parça, iki üç dört ve beş Parça Nakliyesi gerçekleşmesi gereken hizmetin gereğine uygun kamyonet ile nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Kamyonet ile Nakliye Nedir.?
Kamyonet Nakliye firmaları şehir içi eşya taşınmasını uygun koşulların oluşmasına ve müşterinin ekonomik fiyatlara nakliyesi gerçekleşmesi gereken eşyaların sevki için uygulanan hizmetidir.

16Oca/16

Evden eve nakliyat

evden-eve-parcaesyanakliye.com

Evden eve paketleme ürünlerimiz

Evden Eve Nakliyat konusunda önem arz eden paketleme ve uygun fiyatlardır. Uygun kullanılan paketleme ürünleri sonucu eşyalar taşınma sırasında çizilmez, kırılmaz önce güvenlik prensibi ilkesi ile riks minimum seviyeye iner. Şirketimiz evden eve için mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınızı çift katlı havalı naylon ve kraft kağıt (pat pat) kullanarak paketlenir. Kullandığımız ürünler doğa dostu geri dönüşümlü tse standartlarında ürünleridir. Araç kasaları ve paketleme ürünleri hijyenik içi kontra plak kaplı olması sevkiyatı konusunda seyir halinde sarsıntıyı önleyip merdivenden taşınırken zarar görmesini engeller. Kullanma tarihli ve tek kullamalık evden eve nakliyat ürünlerimiz değişim zamanı geri dönüşüme verilerek yeni ürünlerimiz araçlarda muhafıza edilmektedir.

Ev taşıma da belirlenen personel mobilya, elektrik ve tesisatcı bulunur, bütün eşyaler paketlenip aracımıza yüklenir. Referanslı bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz saygı duyarak hak olarak gururunu yaşamaktayız. De-montaj ve montaj konusunda mobilya ustamız gerekli işlemlerin ardından paketlenen ürünleri yeni yerinizde evinize uygun montajını gerçekleştirir. Tesisatcı ustamız beyaz eşyaların tamamı (buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın) bina tesisatı uygun ise gerekli montajı gerçekleştirmektedir.
Parça Eşya Nakliyat fiyatları nasıl hesaplanır.?
Evden eve nakliyat hizmetlerinde uygulanan tam kapsamlı hizmet sunmaktayız, ürünlerin 8 (sekiz) parça dan az olması parça eşya sınıfında taşınması en uygun işlemdir. Araç temini ve personel sayısı minimum seviyeye inmesi durumunda fiyatlandırma konusunda çok uygun fiyat teklifi almanıza öncü olur. Şimdi öncelikle eşyalarınızın detaylı listesini çıkarıp nakliyat firmasına beyan ediniz ve eşyalarınıza uygun araç talep ediniz, sonrasında kamyonet yerine büyük kamyon adresinize geldiği zaman yüksek fiyat ödediğinizi anlarsınız dikkat etmeniz gereken nakliye firmasına eşyaların beyan etmek ve uygun araçları olup olmadığı konusunda bilgi alınız. Bu işlemler Parça ofis taşıma konusunda uygulanır.