Monthly Archives: Aralık 2016

09Ara/16

Bekar eşyası nakliyat

 

bekar-esyasi-tasima

bekar eşyası taşıma

İstanbul ve çevre ilçelerine sunduğumuz bekar eşyası taşıma günümüz de şehircilik yerleşiminde 0+1 veya 1+1 stüdyo daire taşımacılığı sınıflandırması bekar eşyası olarak değerlendiriyoruz, az eşyalı bu evlerde neden fazla ücret ödeyesiniz.? konusunda uzman firmaya ulaşmanız gerçek asıl fiyatları almanıza, taşınma bütçenizde kazanç elde edebilirsiniz nasıl mı?

Bekar eşyası taşıma fiyatları.? Eşyalara uygun küçük kamyonet, şehir içi yasağı yoktur, ekonomik yakıt tüketimi, küçük kamyonete iki personel yeterlidir. Eşyalara uygun kamyonet nasıl seçilir firma yetkilisini aramadan önce eşya listesi ve dairenin öğrenin ortalama 60 m2 daireye 17 m3 kamyonet yeterli olacaktır. Standart eşyaya gerekli beş (5) personelden ekonomi yaparak iki (2) personel yeterli olur, dilerseniz sadece Kamyonet Kiralama gönderimi yapabiliriz.

Siz paketleyin, biz taşıyalım.? Kırılacak ve kişisel eşyalarınız kolilere paketlemeniz Ataşehir evden eve nakliyat fiyatlandırma ve taşıma sürecinden ekonomi yapmaktadır. Temel eşyaların paketlemesi patpat ve streç paketleme ürünleri kullanarak korunaklı olmasına özen göstererek gerekli küçük hacimli eşyalar asansör, büyük hacimli eşyalarınız merdivenden indirilerek araç içi istifine taşınmaktadır.

09Ara/16

Öğrenci eşyası taşıma

ogrenci-tasima

Öğrenci eşyası taşıma

İstanbul’da genel ağırlıklı öğrenci yurtları tercih edilmektedir, Güvenlik ve şartları velilerin tercihine göre özel veya devlet yurtlarında öğrencilerin geneli öncelikli tercihidir. Okul çevresinde ikişerli, üçerli grup halinde kiralık daire tutularak her odaya bir öğrenci mantığı ile kira ve faturalar ortak ödenerek masraflar tamamen maksimum seviyeye indirilmektedir.
Sadece kamyonet ve personelli taşınma Öğrenci eşyası taşıma taleplerinde firmamız ne ucuz ekonomik ve hızlı taleplere karşılık vermektedir. Bir odanın taşınması için sadece kamyonet ile nakliye olabilir, bir oda eşya kişisel eşyalara dayalı olup hafif ve hacimsiz olması personel gerektirmeye bilir, Komple taşıma taleplerinde araç ile birlikte bina kat durumuna ve eşyanın yoğunluğuna göre gerek görülürse ekspertiz gönderimi yapmaktayız. Taşınacak adresler arası parça, bir oda veya öğrenci taşıma hizmetlerimiz için haftanın yedi (7) günü, yirmi dört (24) saati iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.